NAUJI MENO KŪRINIAI • Onlyart | 2017 apžvalga

  2017 metai lietuviško meno parduotuvei-galerijai buvo darbingi ir permainingi. Straipsnyje rasite infomaciją apie mūsų perkamiausius menininkus ir kūrinius, organizacinius pasikeitimus. Ypatingai dėkojame visiems menininkams už palaikymą ir tikėjimą. 


 • Pirmoji įperkamo meno mugė Užupyje

  Pasaulyje populiaus ĮPERKAMO meno mugių formatą www.onlyart.eu pritaikė Užupio meno inkubatoriuje vykstančioje Kalėdinėje mugėje. "Magnetų ir stebuklų" erdvėje įsikūrusi galerija pristato tik tuos kūrinius, kurių kaina neviršija 500 eur. Laukiame Jūsų gruodžio 15-16 dienomis imrovizuotoje įperkamamo meno galerijoje.

  .

   

   


 • Naujos patirtys: Jungtinė OnlyART.eu menininkų paroda K29 verslo centre

    
  Aš, Vaiva, dirbanti aktyviai intensyvų, nenuspėjamą ir daug įkvėpimo reikalaujantį - pedagogės - darbą. Gyvenime esu girdėjusi, jog turiu meniškumo gyslelę. Todėl nusprendžiau, kad būtų smagu atsitraukti nuo darbo ir pasisemti didybės, prasmės ar kitokios auros meniniuose renginiuose. Noriu praplėsti savo akiratį ir kitus paskatinti pasidomėti tuo, kas vyksta šalia. 
  Skaityti daugiau Vaiva Čičelytė

 • OnlyART pokalbiai: Monika Gedrimaitė kalbina Giedrių Bagdoną

  Pristatome jaukių ir šiltų pasikalbėjimų seriją - OnlyART pokalbiai, kur menininkai kalbina menininkus apie tai kas jiems įdomu ir aktualu, nesilaikydami jokių taisyklių ir standartų. Jauna, talentinga keramikė Monika Gedrimaitė, kalbina užupio sielą Giedrių Bagdoną

  Skaityti daugiau Monika Gedrimaitė

ŠIANDIENOS NUOTAIKA